КАРТА ТОВАРУ
Супник (марміт перших страв) Uret CRB 1 URET (Турція)

Супник (марміт перших страв) URET (Турція) Uret CRB 1

2 615 ГРН
Супниця. Виробник: Uret, Туреччина. Корпус з нержавіючої сталі, лакований в коричневий колір. Внутрішня поверхня і відкидна кришка також виготовлені з нержавіючої сталі. Дозволяє зберігати теплими перші страви без підключення до електромережі протягом тривалого часу. При википанні води подається світловий і звуковий сигнали. Кришка з отвором для розливної ложки.

Рейтинг: 0 із 5 (на основі 0 голосів).

Технічні характеристики: супник (марміт перших страв) URET Uret CRB 1

Температура: +48..+94 °C, потужність: 2700 Вт, вага: 4,4 кг.
АртикулК-тьЦіна
Uret CRB 1 2 615 ГРН
Інструкція Так
Країна виробництва Турція
Гарантійний термін 12 місяців

Ціна обладнання та вартість доставки

Ціна на супник (марміт перших страв) Uret CRB 1 виробництва URET (Турція) вказана для м.Києва і є орієнтовною. Перед виконанням замовлення прохання уточнювати ціну у менеджера. Доставка обладнання по Києву - БЕЗКОШТОВНО. Доставка обладнання на склад перевізника - БЕЗКОШТОВНО. Вартість доставки в інші населені пункти можете уточнити по телефону у наших спеціалістів або ж у компаній-перевізників. Для розрахунку вартості доставки необхідно пам`ятати размір и вагу товару (цю інформацію дивись вище).

Оформлення замовлення на супник (марміт перших страв) URET Uret CRB 1

Наші співробітники допоможуть Вам оформити замовлення та відправлять обладнання кур`єрською службою (НОВА ПОШТА, ДЕЛИВЕРІ, ІНТАЙМ).

Доставка по Києву проводиться на наступний робочий день.

Термін доставки обладнання кур`єрською службою в міста Донецьк, Дніпропетровськ, Вінницю, Кіровоград, Житомир, Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Ужгород, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Запоріжжя, Черкаси, Миколаїв, Севастополь, Одесу, Херсон, Полтаву, Харків, Сімферополь, Суми, Чернігів складає як правило 1-2 дні.

В інші населені пункти України термін доставки обладнання зазвичай не перевищує п`яти днів.

Інтернет-магазин технологічного обладнання IMART.UA

тел.: (067) 336-50-73

Головна сторінка Супники (марміти перших страв) URET (Турція) Uret CRB 1