КАРТА ТОВАРУ
Міксер для молочних коктейлів BL-055 КИЙ-В (Україна)

Міксер для молочних коктейлів КИЙ-В (Україна) BL-055

4 554 ГРН
Міксер для молочних коктейлів. Виробник: КИЙ-В, Україна. Модель на 2 ріжки (2 склянки з нержавіючої сталі входять в комплект). 2 мотора, кожен з яких може працювати автономно. Дві швидкості обертання ножів. Система стабілізації обертів віночка. Автоматичний пуск двигуна при установці склянки.

Рейтинг: 0 із 5 (на основі 0 голосів).

Технічні характеристики: міксер для молочних коктейлів KIY-V BL-055

Розміри (д/ш/в): 340 x 270 x 510 мм, потужність: 600 Вт, вага: 13,5 кг.
АртикулК-тьЦіна
BL-055 4 554 ГРН
Інструкція Так
Країна виробництва Україна
Гарантійний термін 12 місяців

Ціна обладнання та вартість доставки

Ціна на міксер для молочних коктейлів BL-055 виробництва КИЙ-В (Україна) вказана для м.Києва і є орієнтовною. Перед виконанням замовлення прохання уточнювати ціну у менеджера. Доставка обладнання по Києву - БЕЗКОШТОВНО. Доставка обладнання на склад перевізника - БЕЗКОШТОВНО. Вартість доставки в інші населені пункти можете уточнити по телефону у наших спеціалістів або ж у компаній-перевізників. Для розрахунку вартості доставки необхідно пам`ятати размір и вагу товару (цю інформацію дивись вище).

Оформлення замовлення на міксер для молочних коктейлів KIY-V BL-055

Наші співробітники допоможуть Вам оформити замовлення та відправлять обладнання кур`єрською службою (НОВА ПОШТА, ДЕЛИВЕРІ, ІНТАЙМ).

Доставка по Києву проводиться на наступний робочий день.

Термін доставки обладнання кур`єрською службою в міста Донецьк, Дніпропетровськ, Вінницю, Кіровоград, Житомир, Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Ужгород, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Запоріжжя, Черкаси, Миколаїв, Севастополь, Одесу, Херсон, Полтаву, Харків, Сімферополь, Суми, Чернігів складає як правило 1-2 дні.

В інші населені пункти України термін доставки обладнання зазвичай не перевищує п`яти днів.

Інтернет-магазин технологічного обладнання IMART.UA

тел.: (067) 336-50-73

Головна сторінка Міксери для молочних коктейлів КИЙ-В (Україна) BL-055