КАРТА ТОВАРУ
Барний міні морозильник 700075H BARTSCHER (Германія)

Барний міні морозильник BARTSCHER (Германія) 700075H

9 187 ГРН
Зберігати спиртні напої в загальному холодильнику не завжди зручно. Саме тому виробники побутової техніки «BARTSCHER» пропонують новинку - морозильник барний «BARTSCHER» для напоїв в акуратному корпусі білого кольору. У морозильній камері можна утримувати не тільки напої, але й інші продукти, наприклад, овочі, фрукти, зелень

Об'єм камери морозильника становить 30 л. Просторої камери достатньо, щоб помістити 8 пляшок по 0,7 л у вертикальному положенні і 3 пляшки такого ж обсягу в горизонтальному положенні. Суворе підтримання температури - важливий момент.

Температурний діапазон охолодження в морозильній камері «BARTSCHER» коливається від -15°С до -25°C. У таких умовах продукти не втрачають важливі поживні елементи і вітаміни, а напої зберігають смакові якості довгий час. Для охолодження використовується нетоксичний хладагент R600a. Використання даної речовини гарантує практично безшумну роботу приладу за рахунок низького тиску в робочому контурі. Потужність фрігобара - 0,06 кВт. Електроприлад розрахований на напругу 220 В, тому його можна встановлювати повсюдно, але перш за все морозильник використовується в приміщенні бару чи кухні.Рейтинг: 0 із 5 (на основі 0 голосів).

Технічні характеристики: барний міні морозильник BARTSCHER 700075H

Розміри (д/ш/в): 470 x 445 x 492 мм, температура: --15..--25 °C, потужність: 60 Вт, вага: 16,85 кг.
АртикулК-тьЦіна
700075H 9 187 ГРН
Тип виробу Морозильник барний
Напруга 220 В, 50 Гц
Інструкція Так
Країна виробництва Германія
Гарантійний термін 12 місяців

Ціна обладнання та вартість доставки

Ціна на барний міні морозильник 700075H виробництва BARTSCHER (Германія) вказана для м.Києва і є орієнтовною. Перед виконанням замовлення прохання уточнювати ціну у менеджера. Доставка обладнання по Києву - БЕЗКОШТОВНО. Доставка обладнання на склад перевізника - БЕЗКОШТОВНО. Вартість доставки в інші населені пункти можете уточнити по телефону у наших спеціалістів або ж у компаній-перевізників. Для розрахунку вартості доставки необхідно пам`ятати размір и вагу товару (цю інформацію дивись вище).

Оформлення замовлення на барний міні морозильник BARTSCHER 700075H

Наші співробітники допоможуть Вам оформити замовлення та відправлять обладнання кур`єрською службою (НОВА ПОШТА, ДЕЛИВЕРІ, ІНТАЙМ).

Доставка по Києву проводиться на наступний робочий день.

Термін доставки обладнання кур`єрською службою в міста Донецьк, Дніпропетровськ, Вінницю, Кіровоград, Житомир, Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Ужгород, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Запоріжжя, Черкаси, Миколаїв, Севастополь, Одесу, Херсон, Полтаву, Харків, Сімферополь, Суми, Чернігів складає як правило 1-2 дні.

В інші населені пункти України термін доставки обладнання зазвичай не перевищує п`яти днів.

Інтернет-магазин технологічного обладнання IMART.UA

тел.: (067) 336-50-73

Головна сторінка Мінібари, фрігобари, барні міні холодильники BARTSCHER (Германія) 700075H