КАРТА ТОВАРУ
Професійна мясорубка A370212 BARTSCHER (Германія)

Професійна мясорубка BARTSCHER (Германія) A370212

31 063 ГРН
М'ясорубка електрична «BARTSCHER» 12 S - зручність приготування фаршу з будь-яких продуктів. Без зусиль і дуже швидко з допомогою електром'ясорубки можна подрібнити м'ясо, рибу, а також начинити ковбасу. Електрична м'ясорубка також призначена для повторної прокрутки готової котлетної маси і дозволяє регулювати консистенцію фаршу.

Технічні можливості м'ясорубки «BARTSCHER» 12 S дозволяють задіяти її в якості професійного оснащення для виробництва напівфабрикатів. Ріжучим елементом м'ясорубки є ніж 70мм. У комплект входить запасний ніж. Мясорубка розрахована на використання цілого набору насадок – решітка з отворами 2 мм, 4,5 мм, 8 мм. Потужність цієї моделі - 0,75 кВт / 220 В, а цього достатньо щоб швидко і якісно перемолоти великий обсяг сировини. Продуктивність електроприладу становить 160 кг продукції на годину.

Корпус електром'ясорубки виконаний з алюмінію, а внутрішні робочі частини - з нержавіючої сталі. В першу чергу дані матеріали забезпечують безпеку, будучи абсолютно не токсичними і не провокуючи окислення продуктів. По-друге, метал надає додаткову стійкість конструкції і дозволяє витримати досить серйозне навантаження.Рейтинг: 0 із 5 (на основі 0 голосів).

Технічні характеристики: професійна мясорубка BARTSCHER A370212

Розміри (д/ш/в): 250 x 460 x 430 мм, потужність: 750 Вт, вага: 20 кг.
АртикулК-тьЦіна
A370212 31 063 ГРН
Тип виробу Мясорубка електрична професійна
Напруга 220 В, 50 Гц
Інструкція Так
Країна виробництва Германія
Гарантійний термін 12 місяців
Схожі товари

Ціна обладнання та вартість доставки

Ціна на професійна мясорубка A370212 виробництва BARTSCHER (Германія) вказана для м.Києва і є орієнтовною. Перед виконанням замовлення прохання уточнювати ціну у менеджера. Доставка обладнання по Києву - БЕЗКОШТОВНО. Доставка обладнання на склад перевізника - БЕЗКОШТОВНО. Вартість доставки в інші населені пункти можете уточнити по телефону у наших спеціалістів або ж у компаній-перевізників. Для розрахунку вартості доставки необхідно пам`ятати размір и вагу товару (цю інформацію дивись вище).

Оформлення замовлення на професійна мясорубка BARTSCHER A370212

Наші співробітники допоможуть Вам оформити замовлення та відправлять обладнання кур`єрською службою (НОВА ПОШТА, ДЕЛИВЕРІ, ІНТАЙМ).

Доставка по Києву проводиться на наступний робочий день.

Термін доставки обладнання кур`єрською службою в міста Донецьк, Дніпропетровськ, Вінницю, Кіровоград, Житомир, Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Ужгород, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Запоріжжя, Черкаси, Миколаїв, Севастополь, Одесу, Херсон, Полтаву, Харків, Сімферополь, Суми, Чернігів складає як правило 1-2 дні.

В інші населені пункти України термін доставки обладнання зазвичай не перевищує п`яти днів.

Інтернет-магазин технологічного обладнання IMART.UA

тел.: (067) 336-50-73

Головна сторінка Професійні мясорубки, промислові мясорубки, електромясорубки BARTSCHER (Германія) A370212