КАРТА ТОВАРУ
Парова піч Vital II BARTSCHER (Германія)

Парова піч BARTSCHER (Германія) Vital II

10 399 ГРН
Піч парова «BARTSCHER» «Vital II» з грилем. Невелика парова піч Vital II «BARTSCHER» (Барчер) підійде кафе і ресторанам для приготування і розморожування невеликої кількості страв.

Електронне управління, 8 встановлених програм для приготування, 5 програм приготування на пару, 5 програм - на пару плюс гриль, дисплей з функцією памяті, обсяг для води, покажчик рівня води. Об'єм парової печі «Vital II» - 22 л. Корпус з нержавіючої сталі, потужність готування за допомогою пари - 1,65 кВт, на грилі - 1,25 кВт, комбінованої - 1, 65 кВт. В комплекті - 2 решітки, 1 ємність.Рейтинг: 0 із 5 (на основі 0 голосів).

Технічні характеристики: парова піч BARTSCHER Vital II

Розміри (д/ш/в): 454 x 403 x 295 мм, температура: +50..+250 °C, потужність: 2000 Вт, вага: 11,5 кг.
АртикулК-тьЦіна
120720 - Vital II 10 399 ГРН
Тип виробу Парова піч
Парозволоження Так
Двері Глухі
Корпус Нержавіюча сталь
Виконання всередині Нержавіюча сталь
Напруга 220 В, 50 Гц
Блок керування Електронний
Таймер Так
Країна виробництва Германія
Гарантійний термін 12 місяців

Ціна обладнання та вартість доставки

Ціна на парова піч Vital II виробництва BARTSCHER (Германія) вказана для м.Києва і є орієнтовною. Перед виконанням замовлення прохання уточнювати ціну у менеджера. Доставка обладнання по Києву - БЕЗКОШТОВНО. Доставка обладнання на склад перевізника - БЕЗКОШТОВНО. Вартість доставки в інші населені пункти можете уточнити по телефону у наших спеціалістів або ж у компаній-перевізників. Для розрахунку вартості доставки необхідно пам`ятати размір и вагу товару (цю інформацію дивись вище).

Оформлення замовлення на парова піч BARTSCHER Vital II

Наші співробітники допоможуть Вам оформити замовлення та відправлять обладнання кур`єрською службою (НОВА ПОШТА, ДЕЛИВЕРІ, ІНТАЙМ).

Доставка по Києву проводиться на наступний робочий день.

Термін доставки обладнання кур`єрською службою в міста Донецьк, Дніпропетровськ, Вінницю, Кіровоград, Житомир, Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Ужгород, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Запоріжжя, Черкаси, Миколаїв, Севастополь, Одесу, Херсон, Полтаву, Харків, Сімферополь, Суми, Чернігів складає як правило 1-2 дні.

В інші населені пункти України термін доставки обладнання зазвичай не перевищує п`яти днів.

Інтернет-магазин технологічного обладнання IMART.UA

тел.: (067) 336-50-73

Головна сторінка Пароконвектомати професійні BARTSCHER (Германія) Vital II