КАРТА ТОВАРУ
Шафа жарочна ШЖ-3 (ДЕ-3) КИЙ-В (Україна)

Шафа жарочна КИЙ-В (Україна) ШЖ-3 (ДЕ-3)

11 222 ГРН
Шафа жарочна електрична промислова, трьохсекційна, від моделі ШЖ-3М відрізняється зовнішніми розмірами і розмірами духовки, виконана з нержавіючої сталі, ступінчаста незалежна установка температури нагріву верхнього і нижнього ТЕНів (нагрівальних елементів), температура задається механічним регулятором і підтримується автоматично на заданому рівні, візуальний контроль роботи за допомогою світлових індикаторів, нижній модуль оснащений ніжками з регулюванням, природна внутрішня конвекція, ТЕНи нагріву з нержавіючої сталі, спеціальне розташування ТЕНів та наявність теплорозподільного поду на нижньому рівні духовки (духовці) рівномірно розподіляють температуру по всьому обєму камери духовки, розмір дек (650х490х40 або GN 2/1) сумісний з розстійними шафами моделі ШР-6-805, направляючі для дек можна легко і швидко зняти і провести санітарну обробку духовки.

Рейтинг: 4,3 із 5 (на основі 11 голосів).

Технічні характеристики: шафа жарочна KIY-V ШЖ-3 (ДЕ-3)

Розміри (д/ш/в): 1060 x 715 x 1800 мм, температура: +50..+300 °C, потужність: 14400 Вт, вага: 280 кг.
АртикулК-тьЦіна
ШЖ-3 (ДЕ-3) 12 789 ГРН
Тип виробу Шафа жарочна
Корпус Нержавіюча сталь
Напруга 380 В, 50 Гц
Блок керування Механічний
Інструкція Так
Країна виробництва Україна
Гарантійний талон Так
Гарантійний термін 12 місяців

Ціна обладнання та вартість доставки

Ціна на шафа жарочна ШЖ-3 (ДЕ-3) виробництва КИЙ-В (Україна) вказана для м.Києва і є орієнтовною. Перед виконанням замовлення прохання уточнювати ціну у менеджера. Доставка обладнання по Києву - БЕЗКОШТОВНО. Доставка обладнання на склад перевізника - БЕЗКОШТОВНО. Вартість доставки в інші населені пункти можете уточнити по телефону у наших спеціалістів або ж у компаній-перевізників. Для розрахунку вартості доставки необхідно пам`ятати размір и вагу товару (цю інформацію дивись вище).

Оформлення замовлення на шафа жарочна KIY-V ШЖ-3 (ДЕ-3)

Наші співробітники допоможуть Вам оформити замовлення та відправлять обладнання кур`єрською службою (НОВА ПОШТА, ДЕЛИВЕРІ, ІНТАЙМ).

Доставка по Києву проводиться на наступний робочий день.

Термін доставки обладнання кур`єрською службою в міста Донецьк, Дніпропетровськ, Вінницю, Кіровоград, Житомир, Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Ужгород, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Запоріжжя, Черкаси, Миколаїв, Севастополь, Одесу, Херсон, Полтаву, Харків, Сімферополь, Суми, Чернігів складає як правило 1-2 дні.

В інші населені пункти України термін доставки обладнання зазвичай не перевищує п`яти днів.

Інтернет-магазин технологічного обладнання IMART.UA

тел.: (067) 336-50-73

Головна сторінка Професійні пекарські та жарочні шафи КИЙ-В (Україна) ШЖ-3 (ДЕ-3)